Головна
Адвокатура Росії / Адвокатура України / Адміністративне право Росії і зарубіжних країн / Адміністративне право України / Арбітражний процес / Бюджетна система / Вексельне право / Цивільний процес / Цивільне право / Цивільне право Росії / Договірне право / Житлове право / Земельне право / Конституційне право / Корпоративне право / Криміналістика / Лісове право / Міжнародне право (шпаргалки) / Нотаріат / Оперативно-розшукова діяльність / Правова охорона тваринного світу (контрольні) / Правознавство / Правоохоронні органи / Підприємницьке право / Прокурорський нагляд в Україні / Судова бухгалтерія України / Судова психіатрія / Судова експертиза / Теорія держави і права / Транспортне право / Трудове право України / Кримінальне право Росії / Кримінальне право України / Кримінальний процес / Фінансове право / Господарське право України / Екологічне право (курсові) / Екологічне право (лекції) / Економічні злочини
ГоловнаПравоПідприємницьке право → 
« Попередня
О.В. Плешакова, А.Н. КОРОЛЬОВ. Коментар до Федерального закону від 26 грудня 2008 РОКУ N 294-ФЗ "ПРО ЗАХИСТ ПРАВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ державного контролю (нагляду) і муніципального контролю", 2008 - перейти до змісту підручника

Стаття 26. Про визнання такими, що втратили чинність окремих законодавчих актів (положень законодавчих актів) Російської Федерації

Коментар до статті 26

Стаття 26 містить перелік законодавчих актів та положень законодавчих актів, які втрачають чинність з дня набрання чинності коментованим Законом.

Стаття 27. Набуття чинності цього Закону

Коментар до статті 27

Коментований Закон набирає чинності з 1 липня 2009 р., за винятком ч. 6 та ч. 7 ст . 9, які набирають чинності з 1 січня 2010

Закон був опублікований в "Російській газеті" від 30 грудня 2008 р. N 66, "Парламентській газеті" від 31 грудня 2008 р. N 90 , в Зборах законодавства Російської Федерації від 29 грудня 2008 р. N 52 (ч. 1), ст. 6249.

Нормативні правові акти, що діють на території Російської Федерації, застосовуються в частині, що не суперечить коментованого Закону, з дня набрання чинності даного Федерального закону до дня приведення їх у відповідність із коментованим Законом.

Частина 4 коментованої статті встановлює право юридичних осіб і індивідуальних підприємців направляти у федеральний орган виконавчої влади у відповідній сфері повідомлення про початок ведення підприємницької діяльності у формі електронного документа, підписаного електронним цифровим підписом.

Скористатися такою можливістю можна з 1 січня 2011

Відповідно до Федерального закону "Про електронний цифровий підпис" (ред. від 08.11.2007) електронним визнається документ , в якому інформація представлена в електронно-цифровій формі.

Електронний цифровий підпис - реквізит електронного документа, призначений для захисту даного електронного документа від підробки, отриманий в результаті криптографічного перетворення інформації з використанням закритого ключа електронного цифрового підпису, що дозволяє ідентифікувати власника сертифіката ключа підпису, а також встановити відсутність спотворення інформації в електронному документі.

Сертифікат ключа підпису - документ на паперовому носії або електронний документ з електронним цифровим підписом уповноваженої особи засвідчує центру, які включають в себе відкритий ключ електронного цифрового підпису та видаються центром, що засвідчує учаснику інформаційної системи для підтвердження дійсності електронного цифрового підпису та ідентифікації власника сертифіката ключа підпису.

Електронний цифровий підпис в електронному документі рівнозначна власноручного підпису в документі на паперовому носії при одночасному дотриманні наступних умов: 1)

сертифікат ключа підпису, що відноситься до цієї електронного цифрового підпису , не втратив силу (діє) до моменту перевірки або підписання електронного документа за наявності доказів, що визначають момент підписання; 2)

підтверджена справжність електронного цифрового підпису в електронному документі; 3)

електронний цифровий підпис використовується відповідно до відомостей, зазначеними в сертифікаті ключа підпису.

« Попередня
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 26. Про визнання такими, що втратили чинність окремих законодавчих актів (положень законодавчих актів) Російської Федерації "
  1. 86. Стадії законодавчого процесу у Федеральному зборах Російської Федерації
    Відповідно до Конституції Російської Федерації (ст. 76) з предметів ведення Російської Федерації приймаються федеральні конституційні закони та федеральні закони, які не можуть суперечити федеральним конституційним законам. Перша стадія законодавчого процесу - законодавча ініціатива - зводиться до внесення на розгляд Державної думи законопроекту. Друга
  2. 75. Законодавча влада і її функції.
    ЗВ - це делегована народом своїм представникам у парламенті (ВР України) державна влада, що володіє винятковим правом приймати закони. Згідно ст. 75 Конституції України, єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент - Верховна Рада України. Функції законодавчої влади: - законодавча (правотворчість); - фінансова (затвердження бюджету
  3. 1. Виконавча влада
    це діяльність з управління дер-жави і суспільством, підпорядкована контролю з боку інших вет-вей влади (законодавчої та судової) і складається у складається в здійсненням спеціально створеними органами держ. влади особливих функцій і встановленої законом компетенції. Ознаки виконавчої влади: 1. Самостійність і взаємозв'язок із законодавчою і судовою гілками
  4. Законодавчі збори суб'єктів Російської Федерації
    Законодавчі збори суб'єктів Російської Федерації - це органи представництва населення суб'єкта Федерації, його законодавчі органи. Структура цих органів різноманітна. Чисельність депутатів у них також різна. У більшості суб'єктів Федерації законодавчі збори однопалатні. У деяких республіках у складі Російської Федерації поряд з законодавчими
  5. 71. ПРАВО ЗАКОНОДАВЧОЇ ІНІЦІАТИВИ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ І СУБ'ЄКТІВ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ
    Правом законодавчої ініціативи на федеральному рівні мають Президент РФ, Рада Федерації в цілому, члени Ради Федерації окремо, депутати Державної Думи, Уряд РФ, законодавчі (представницькі) органи державної влади суб'єктів РФ, а також Конституційний Суд РФ, Верховний Суд РФ і Вищий Арбітражний Суд РФ з питань їх відання (ч. I ст. 104 Конституції
  6. 4. Поняття і система законодавства про підприємництво
    У законодавстві про підприємництво як самостійної галузі законодавства України можна виділити 3 блоки нормативно -правових актів: 1) Конституція України, що містить норми про підприємництво; 2) блок спеціальних нормативних актів, що регулюють виключно підприємницьку діяльність, основним з яких є Закон України "Про підприємництво"; 3) нормативно-правові
  7. 2.ОРГАНИ законодавчої і виконавчої влади суб'єктів РФ
    Органи держ. влади в республіках мають різне число депутатів, яке точно визначено в к. суб'єктів. У конституціях респ. встановлюється терміни повноважень законодавчих органів. До компетенції органів законодавчої влади республік: прийняття конституцій та поправок, прийняття законів та нормативних актів, затвердження бюджету, призначення виборів в законодав. орган, питання з відмовою
  8. 2.ОРГАНИ законодавчої і виконавчої влади суб'єктів РФ
    Органи держ. влади в республіках мають різне число депутатів, яке точно визначено в к. суб'єктів. У конституціях респ. встановлюється терміни повноважень законодавчих органів. До компетенції органів законодавчої влади республік: прийняття конституцій та поправок, прийняття законів та нормативних актів, затвердження бюджету, призначення виборів в законодав. орган, питання з відмовою
  9. Контрольні питання
    Які принципи правотворчості Ви знаєте? Які статті Конституції Російської Федерації присвячені питанням правотворчості? Чи можуть судові органи брати участь у законодавчому процесі? Назвіть стадії законодавчого процесу. Які правила підготовки проектів законів Ви знаєте? 192 - ясність і простота мови законодавства; - максимальна точність вираження мови. Можна
  10. 2.Законодательная процедура
    Парламентські слухання - публічні обговорення певних проблем. Законодавчий процес - це порядок внесення законопроектів їх розгляд, прийняття, підписання і опублікування. Право законодавчої ініціативи - це юридично передбачена можливість відповідних державних органів і депутатів вносити у Держ. Думу проекти законів. Суб'єктами законодавчої ініціативи явл.
© 2014-2022  ibib.ltd.ua