Головна
Адвокатура Росії / Адвокатура України / Адміністративне право Росії і зарубіжних країн / Адміністративне право України / Арбітражний процес / Бюджетна система / Вексельне право / Цивільний процес / Цивільне право / Цивільне право Росії / Договірне право / Житлове право / Земельне право / Конституційне право / Корпоративне право / Криміналістика / Лісове право / Міжнародне право (шпаргалки) / Нотаріат / Оперативно-розшукова діяльність / Правова охорона тваринного світу (контрольні) / Правознавство / Правоохоронні органи / Підприємницьке право / Прокурорський нагляд в Україні / Судова бухгалтерія України / Судова психіатрія / Судова експертиза / Теорія держави і права / Транспортне право / Трудове право України / Кримінальне право Росії / Кримінальне право України / Кримінальний процес / Фінансове право / Господарське право України / Екологічне право (курсові) / Екологічне право (лекції) / Економічні злочини
ГоловнаПравоТранспортне право → 
« Попередня Наступна »
ЮРИДИЧНИЙ ДОВІДНИК. ЮРИДИЧНИЙ ДОВІДНИК ВОДІЯ, 2008 - перейти до змісту підручника

Стаття 24.1. Завдання провадження в справах про адміністративні правопорушення

Завданнями провадження у справах про адміністративні правопорушення є всебічне, повне, об'єктивне та своєчасне з'ясування обставин кожної справи дозвіл його відповідно до закону забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин і умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень.

Стаття 24.4. Клопотання 1.

Особи, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, мають право заявляти клопотання підлягають обов'язковому розгляду суддею, органом, посадовою особою, у виробництві яких перебуває дана справа. 2.

Клопотання заявляється в письмовій формі і підлягає негайному розгляду Рішення про відмову в задоволенні клопотання виноситься суддею, органом, посадовою особою, у провадженні яких перебуває справа про адміністративне правопорушення, у вигляді визначення.

Стаття 24.5. Обставини, що виключають провадження по справі про адміністративне правопорушення

1.

Виробництво по справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате провадження підлягає закриттю за наявності хоча б однієї з таких обставин

1) відсутність події адміністративного правопорушення; 2)

відсутність складу адміністративного правопорушення, у тому числі недосягнення фізичною особою на момент вчинення протиправних дій (бездіяльності) віку, передбаченого цим Кодексом для притягнення до адміністративної відповідальності, або неосудність фізичної особи, яка вчинила протиправні дії (бездіяльність), 3)

дії особи в стані крайньої необхідності; 4)

видання акта амністії, якщо такий акт усуває застосування адміністративного покарання; 5)

скасування закону, що встановив адміністративну відповідальність; 6)

закінчення строків давності притягнення до адміністративної відповідальності;

7) наявність по одному і тому самому факту вчинення протиправних дій (бездіяльності) особою, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, постанови про призначення адміністративного покарання, або постанови про припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення, або постанови про порушення кримінальної справи, 8) смерть фізичної особи, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення.

2. У разі, коли адміністративне правопорушення вчинено особою, зазначеною в частині 1 статті 2.5 цього Кодексу, за винятком випадків, коли за таке адміністративне правопорушення це особа несе адміністративну відповідальність на загальних підставах, виробництво по справі про адміністративне правопорушення після з'ясування всіх обставин скоєння адміністративного правопорушення підлягає припиненню для залучення вказаної особи до дисциплінарної відповідальності

« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 24.1. Завдання провадження в справах про адміністративні правопорушення"
  1. Розділ IV. Виробництво по справах про адміністративні правопорушення
    Розділ IV. Виробництво по справах про адміністративні
  2. Глава 27. Застосування заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення
    Глава 27. Застосування заходів забезпечення провадження у справах про адміністративні
  3. Глава 25. Учасники провадження у справах про адміністративні правопорушення, їх права та обов'язки
    Глава 25. Учасники провадження у справах про адміністративні правопорушення, їх права та
  4. Стаття 29.1. Підготовка до розгляду справи про адміністративне правопорушення
    Суддя, орган, посадова особа при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення з'ясовують наступні питання: 1) чи належить до їх компетенції розгляд даної справи; 2) чи є обставини , виключають можливість розгляду даної справи суддею, членом колегіального органу, посадовою особою; 3) чи правильно складено протокол про адміністративне
  5. Розділ V. Виконання постанов по справах про адміністративні правопорушення
    Розділ V. Виконання постанов по справах про адміністративні
  6. Глава 30. Перегляд постанов і рішень у справах про адміністративні правопорушення
    Глава 30. Перегляд постанов і рішень у справах про адміністративні
  7. Глава I Загальні положення
    Стаття 1. Завдання адвокатури Відповідно до Конституції СРСР і Конституції РРФСР основним завданням адвокатури в РРФСР є надання юридичної допомоги громадянам та організаціям. Адвокатура в РРФСР сприяє охороні прав і законних інтересів громадян і організацій, здійсненню правосуддя, дотриманню і зміцненню соціалістичної законності, вихованню громадян у дусі точного і
  8. Стаття 23.1. Судді
    1. Судді розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 4 статті 12.2, частинами 1і2 статті 12.4, частинами 3-6 статті 12 5, частиною 2 статті 12 7, статтею 12.8, частиною 3 статті 12 10, частиною 4 статті 12.15, статтею 12.26, частинами 2 зі статті 27 грудня, статтею 12 35, статтями 20.25 цього Кодексу 2. Справи про адміністративні правопорушення, передбачені
  9. Стаття 28.1. Порушення справи про адміністративне правопорушення
    1. Приводами до порушення справи про адміністративне правопорушення є; 1) безпосереднє виявлення посадовими особами, уповноваженими складати протоколи про адміністративні правопорушення, достатніх даних, що вказують на наявність події адміністративного правопорушення; 4) фіксація адміністративного правопорушення у сфері дорожнього руху працюючими в автоматичному
  10. Глава 1. Завдання і принципи законодавства про адміністративні правопорушення
    Глава 1. Завдання і принципи законодавства про адміністративні
  11. щодо попередження та припинення правопорушень серед неповнолітніх
    Беручи участь у боротьбі з правопорушеннями серед неповнолітніх, патрульні і постові наряди зобов'язані: попереджати і припиняти злочини та інші правопорушення з боку неповнолітніх на вулицях та в інших громадських місцях; виявляти заблукалих дітей, підлітків, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, доставляти таких неповнолітніх до місця
  12. 1. Банківське право та адміністративне право
    Найбільш близьким до банківського права за методом правового регулювання є адміністративне право. Однак банківське право не слід розглядати як складову частину адміністративного права. Для цього немає юридичних підстав. Перш за все, слід враховувати, що санкції, які нерідко застосовуються Банком Росії до кредитних організацій, порушують економічні нормативи, ніяк
  13. § 2. Зміст адміністративної відповідальності
    Адміністративна відповідальність являє собою застосування адміністративних стягнень за вчинення адміністративного правопорушення. Вона виражається в застосуванні державними органами та їх посадовими особами влади заходів адміністративного впливу до громадян, а у відповідних випадках - і до організацій за порушення законності. Адміністративна відповідальність має специфічні
  14. Глава 2. Адміністративне правопорушення і адміністративна відповідальність
    Глава 2. Адміністративне правопорушення і адміністративна
  15. 15.1. Адміністративне правопорушення, покарання, відповідальність і їх суб'єкти
    Адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна дія (бездіяльність) фізичної або юридичної особи, за яке законом встановлено адміністративну відповідальність (ст. 2.1 КпАП). Основним актом, який передбачає адміністративні правопорушення і адміністративну відповідальність, є КпАП. Поряд з ними адміністративні правопорушення і відповідальність
© 2014-2022  ibib.ltd.ua