Головна
Адвокатура Росії / Адвокатура України / Адміністративне право Росії і зарубіжних країн / Адміністративне право України / Арбітражний процес / Бюджетна система / Цивільний процес / Цивільне право / Цивільне право Росії / Договірне право / Житлове право / Земельне право / Конституційне право / Корпоративне право / Криміналістика / Лісове право / Міжнародне право (шпаргалки) / Нотаріат / Оперативно-розшукова діяльність / Правова охорона тваринного світу (контрольні) / Правознавство / Правоохоронні органи / Підприємницьке право / Прокурорський нагляд в Україна / Судова бухгалтерія України / Судова психіатрія / Судова експертиза / Теорія держави і права / Транспортне право / Трудове право України / Кримінальне право Росії / Кримінальне право України / Кримінальний процес / Фінансове право / Господарське право України / Екологічне право (курсові) / Екологічне право (лекції) / Економічні злочини
ГоловнаПравоПідприємницьке право → 
« Попередня Наступна »
Т.А. ГУСЕВА, А.В. Чуря. Коментар до Федерального закону "Про ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПІДПРИЄМЦІВ" ВІД 8 СЕРПНЯ 2001 Г. N 129-ФЗ / Видання друге, перероблене і доповнене, 2001 - перейти до змісту підручника

Стаття 11. Рішення про державну реєстрацію

Коментар до статті 11

По закінченні розгляду документів, поданих на реєстрацію, уповноважений орган приймає рішення про державну реєстрацію юридичної особи або індивідуального підприємця.

У рішенні повинні міститися такі відомості:

дата прийняття;

факт реєстрації;

повне найменування реєстрованого особи із зазначенням організаційно-правової форми (для юридичної особи);

посада і підпис уповноваженої особи реєструючого органу.

Форма рішення про державну реєстрацію визначена Наказом ФНС Росії від 26 квітня 2005 р. N САЕ-3-09/180 @ "Про затвердження форми" Рішення про державну реєстрацію ".

Правова сутність цього документа полягає в тому, що реєструючий орган, розглянувши представлені на реєстрацію документи, не заперечує проти реєстрації даної юридичної особи або індивідуального підприємця.

Рішення про державну реєстрацію є підставою для завершення процедури реєстрації, тобто для внесення відповідних відомостей до відповідного державного реєстру. Якщо ж вживати законодавчу формулювання державної реєстрації, то рішення про державну реєстрацію є підставою самої державної реєстрації, тобто акта уповноваженого органу щодо внесення відповідних даних до відповідного реєстру.

Акт внесення відповідного запису до державного реєстру визнається моментом державної реєстрації. З цим моментом пов'язується виникнення правових наслідків, властивих регистрируемому юридичному факту: юридична особа вважається створеним (п. 2 ст. 51 ГК РФ) і набуває правоздатність (п. 3 ст. 49 ГК РФ); фізична особа набуває статус індивідуального підприємця (п. 1 ст. 23 ГК РФ); набирають чинності для третіх осіб зміни статуту акціонерного товариства (п. 2 ст. 14 Закону про АТ); зміни в установчих документах товариства з обмеженою відповідальністю, пов'язані із збільшенням статутного капіталу, набувають чинності для учасників товариства і третіх осіб з дня їх державної реєстрації (ч. 4 п. 1 ст. 19 Закону про ТОВ) тощо

Внесення відомостей до реєстру є закінчення процедури реєстрації, тобто момент, яким закінчується витікання п'ятиденного терміну реєстрації. Саме з моменту внесення відповідного запису до реєстру ті правові наслідки, заради яких і проводилася реєстрація (створення, ліквідація, реорганізація юридичної особи, придбання статусу індивідуального підприємця та ін.), офіційно наступають.

Пункт 3 коментованої статті визначає, що "реєструючий орган не пізніше одного робочого дня з моменту державної реєстрації видає (надсилає) заявнику документ , що підтверджує факт внесення запису до відповідного державного реєстру ", форма і зміст якого встановлюються Урядом РФ.

Згідно з Постановою Уряду РФ від 19 червня 2002 р. N 439" Про затвердження форм та вимог до оформлення документів, використовуються при державній реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб як індивідуальних підприємців "такими документами, залежно від реєстрованих фактів, є: 1)

для юридичних осіб:

свідоцтво про державну реєстрацію юридичних осіб;

свідоцтво про внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб; 2)

для індивідуальних підприємців:

свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи як індивідуального підприємця;

свідоцтво про внесення запису до Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців;

свідоцтво про державну реєстрацію припинення фізичною особою діяльності як індивідуального підприємця.

Цією ж Постановою визначається, що "свідоцтва оформляються на бланках, виготовлених за єдиним зразком, затвердженим федеральним органом виконавчої влади, уповноваженим здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб, селянських (фермерських) господарств, фізичних осіб як індивідуальних підприємців ", тобто Федеральною податковою службою.

Дане питання регулюється Наказом ФНС Росії від 23 листопада 2004 р. N САЕ-3-09/123 @" Про затвердження зразка бланка свідоцтва "(1). Згідно з нормами цього документа бланк свідоцтва є захищеною поліграфічною продукцією, що має облікову серію і номер. Усі бланки підлягають обліку. Бланк свідоцтва оформляється на одному щільному гладкому листі білого кольору формату А4 (210 x 297 мм), що має" орнаментальне оформлення світло-коричневого кольору на лицьовій стороні, в центрі із зображенням кола з написом уздовж краю, що містить найменування федерального органу виконавчої влади, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб як індивідуальних підприємців та селянських (фермерських) господарств, із зображенням у центрі кола Державного герба Російської Федерації, з радіально розходяться від кола до краю листа променями і посередині верхній частині листа місце для внесення захисної голографічної марки ". Серія та номер бланка свідоцтва відтворюються в правому нижньому куті бланка і на голографічного марці. Разом з тим у верхній частині бланка "під місцем для внесення захисної голографічної марки в один рядок з орієнтацією по центру розміщено найменування федерального органу виконавчої влади, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб як індивідуальних підприємців та селянських (фермерських) господарств, під ним в один рядок з орієнтацією по центру і не ближче 10 мм від бокових обрізів розміщено слово "СВІДОЦТВО". Нижче паралельно короткому обрізу бланка і не ближче 10 мм від бокових обрізів розташовується місце для внесення тексту свідоцтва.

(1) БНА ФОИВ. 2005. N 7.

При цьому, незважаючи на те що рішення про державну реєстрацію більшості некомерційних і кредитних організацій приймає спеціальний орган, записи до державних реєстрів вносять органи Федеральної податкової служби. Таким чином, всі вимоги, пропоновані до документів, що підтверджує факт внесення відомостей до державних реєстрів, поширюються однаково на всі види юридичних осіб.

У порядку реалізації принципу публічності відомостей державного реєстру за результатами державної реєстрації реєструючий орган повинен опублікувати відповідні відомості для загального ознайомлення.

Наказом Міністерства з податків і зборів РФ від 29 вересня 2004 р. N САЕ-3-09/508 @ "Про заснування засоби масової інформації для забезпечення публікації відомостей згідно із законодавством Російської Федерації про державну реєстрацію юридичних осіб ", а також Наказом Федеральної податкової служби РФ від 1 червня 2006

N САЕ-3-09/320 @" Про заснування засоби масової інформації для забезпечення публікації відомостей згідно із законодавством Російської Федерації про державну реєстрацію юридичних осіб "заснований" Вісник державної реєстрації ", в якому друкуються відомості, що мають відношення до державної реєстрації юридичних осіб і індивідуальних підприємців, в тому числі і повідомлення юридичних осіб про свою реорганізацію.

В силу п. 3.1 коментованої статті податкові органи зобов'язані в строк не більше ніж п'ять робочих днів з моменту державної реєстрації подавати відомості, що містяться в державних реєстрах юридичних осіб і індивідуальних підприємців, у державні позабюджетні фонди для реєстрації юридичних осіб, індивідуальних підприємців як страхувальників.

Таким чином, на податкові органи покладено обов'язок за поданням відомостей в державні позабюджетні фонди лише щодо тих юридичних осіб і індивідуальних підприємців, рішення про державну реєстрацію яких податкові органи приймають з 1 січня 2004 р. обов'язок податкових органів за поданням відомостей щодо юридичних осіб і індивідуальних підприємців, що пройшли державну реєстрацію до цієї дати, не встановлена, в зв'язку з чим ці особи і підприємці продовжують нести обов'язок самостійно реєструватися в органах страховика.

Це пов'язано з тим, що одним з істотних нововведень модернізованого в 2001 р. законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб є його реалізація на основі принципу "одного вікна". Суть цього принципу зводиться до об'єднання в рамках однієї процедури державної реєстрації юридичної особи:

постановки юридичної особи на податковий облік (а також зняття з обліку);

реєстрації юридичної особи в територіальному органі Пенсійного фонду РФ;

реєстрації юридичної особи в регіональному відділенні Фонду соціального страхування

РФ;

реєстрації юридичної особи в територіальному фонді обов'язкового медичного страхування;

постановки юридичної особи на статистичний облік у територіальному органі Федеральної служби державної статистики.

До 1 січня 2004 р. обов'язок всіх цих дій лежала на самому заявника. Тільки маючи на руках всі необхідні документи, що підтверджують перебування підприємця в цих органах, він міг приступити до повноцінної діяльності.

Але при настільки розгалуженій системі органів важко говорити про подолання адміністративних перешкод у розвитку в країні малого бізнесу. Для усунення такого недоліку і був введений принцип "одного вікна", коли всі дії з отримання зазначених правовстановлюючих (або правоприпиняючі - при ліквідації) документів повинні здійснювати не засновники (учасники) юридичної особи (індивідуальний підприємець), а самі реєструючі органи.

Так, відповідно до п. 19 Правил ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та надання містяться в ньому відомостей, затв. Постановою Уряду РФ від 19 червня 2002 р. N 438, реєструючий орган у строк не більше п'яти робочих днів з моменту державної реєстрації юридичної особи та (або) внесення змін до державного реєстру безкоштовно подає відомості про юридичну особу або індивідуального підприємця до територіальних органів Пенсійного фонду РФ, регіональні відділення Фонду соціального страхування РФ, територіальні фонди обов'язкового медичного страхування і територіальні органи Федеральної служби державної статистики.

Необхідність таких дій обумовлюється наступними моментами.

По-перше, особа, яка бажає зайнятися підприємницькою або іншої корпоративної діяльністю, може мати у своїй організаційній структурі кадровий персонал. Згідно пенсійного законодавства Росії (ст. 7 Федерального закону від 15 грудня 2001 р. N 167-ФЗ "Про обов'язкове пенсійне страхування" (1)) певна категорія фізичних осіб (громадян РФ, іноземних громадян та осіб без громадянства) належить до статусу застрахованих осіб , тобто осіб, на яких поширюється обов'язкове пенсійне страхування (система створюваних державою правових, економічних та організаційних заходів, спрямованих на компенсацію громадянам заробітку, одержуваного ними до встановлення обов'язкового страхового забезпечення). До таких осіб (за термінологією Закону, застрахованим особам) відносяться:

(1) СЗ РФ. 2001. N 51. Ст. 4832. 1)

працюють за трудовим договором або за договором цивільно-правового характеру, предметом якого є виконання робіт і надання послуг, а також за авторським і ліцензійним договором; 2)

самостійно забезпечують себе роботою (індивідуальні підприємці, приватні детективи, що займаються приватною практикою нотаріуси, адвокати), 3)

є членами селянських (фермерських) господарств; 4)

працюють за межами Росії в разі сплати ними добровільних страхових внесків з обов'язкового пенсійного страхування до Пенсійного фонду РФ, якщо інше не передбачено міжнародним договором РФ; 5)

 є членами родових, сімейних громад нечисленних народів Півночі, котрі займаються традиційними галузями господарювання; 6)

 інші категорії громадян, у яких стосунки з обов'язкового пенсійного страхування виникають відповідно до пенсійним законодавством. 

 Суб'єктами, що виробляють страхові виплати фізичним особам за трудовим договором або за іншими цивільно-правовими підставами (тобто страхувальниками), є також юридичні особи та індивідуальні підприємці. 

 Для того щоб страхувальник зміг належним чином виплачувати страхові виплати, податковий орган надсилає відомості ЕГРЮЛ до Пенсійного фонду РФ, в результаті чого страхувальнику присвоюється реєстраційний номер. 

 Правила реєстрації в територіальних органах Пенсійного фонду РФ осіб, які виробляють виплати фізичним особам, розроблені Постановою Правління ПФР від 19 липня 2004 р. N 97п "Про затвердження Порядку реєстрації в територіальних органах Пенсійного Фонду Російської Федерації страхувальників, які виробляють виплати фізичним особам" (1). 

 (1) БНА ФОИВ. 2004. N 35. 

 По-друге, крім обов'язкового пенсійного страхування юридичній особі та індивідуальному підприємцю (наймають осіб, які підлягають обов'язковому соціальному страхуванню) необхідно отримати свідоцтво про реєстрацію як страхувальника обов'язкового соціального страхування в регіональному відділенні Фонду соціального страхування РФ. 

 За рішенням керуючого регіональним відділенням Фонду повноваження з реєстрації страхувальників можуть бути покладені на філії регіональних відділень Фонду за умови дотримання встановлених законодавством РФ термінів реєстрації страхувальників, направлення регіональними відділеннями Фонду до реєструючого органу відомостей про реєстрацію страхувальників, а також забезпечення захисту відомостей про страхувальників, переданих в філії регіонального відділення Фонду (1).

 (1) Порядок організації роботи виконавчих органів Фонду соціального страхування Російської Федерації з реєстрації юридичних осіб як страхувальників на підставі відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, затв. Постановою Фонду соціального страхування РФ від 23 березня 2004 р. N 27 / / БНА ФОИВ. 2004. N 18. 

 Обов'язкове соціальне страхування виконує завдання компенсації або мінімізації наслідків матеріального і (або) соціального становища працюючих громадян, а в особливих випадках інших категорій громадян, внаслідок визнання їх безробітними, трудового каліцтва або професійного захворювання, інвалідності, хвороби, травми, вагітності та пологів, втрати годувальника , а також настання старості, необхідності отримання медичної допомоги, санаторно-курортного лікування та настання соціальних страхових ризиків, що підлягають обов'язковому соціальному страхуванню (1). Конкретно для страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань ці завдання формулюються таким чином: забезпечення соціального захисту застрахованих і економічної зацікавленості суб'єктів страхування в зниженні професійного ризику; відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю застрахованої при виконанні ним обов'язків за трудовим договором (контрактом) та в інших встановлених законодавством випадках, шляхом надання застрахованому в повному обсязі всіх необхідних видів забезпечення по страхуванню, в тому числі оплати витрат на медичну, соціальну та професійну реабілітацію; забезпечення запобіжних заходів зі скорочення виробничого травматизму та професійних захворювань (2). 

 (1) Стаття 1 Федерального закону від 16 липня 1999 р. N 165-ФЗ "Про основи обов'язкового соціального страхування" / / Відомості Верховної. 1999. N 29. Ст. 3686. 

 (2) Стаття 1 Федерального закону від 24 липня 1998 р. N 125-ФЗ "Про обов'язкове соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань" / / СЗ РФ. 1998. N 31. Ст. 3803. 

 Особами, які підлягають обов'язковому соціальному страхуванню від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, є: фізичні особи, які виконують роботу на підставі трудового договору (контракту), укладеного зі страхувальником; фізичні особи, засуджені до позбавлення волі і привертаються до праці страхувальником. Фізичні особи, які виконують роботу на підставі цивільно-правового договору, підлягають обов'язковому соціальному страхуванню, тільки якщо це закріплено в договорі. Таким чином, роботодавцям ставиться в обов'язок проводити платежі на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, на базі яких утворюються страхові фонди, призначені для відшкодування втрат, викликаних нещасними випадками на виробництві та професійними захворюваннями. 

 По-третє, зареєстрований суб'єкт отримує також свідоцтво про реєстрацію як страхувальника в територіальному фонді обов'язкового медичного страхування. Метою обов'язкового медичного страхування проголошується гарантія громадянам при виникненні страхового випадку отримання медичної допомоги за рахунок накопичених коштів і фінансування профілактичних заходів (ст. 1 Закону РФ від 28 червня 1991 р. N 1499-1 "Про медичне страхування громадян у Російській Федерації" (1)). 

 (1) Відомості Верховної РРФСР і ВР РРФСР. 1991. N 27. Ст. 920. 

 Реєстрації в територіальному фонді обов'язкового медичного страхування підлягають: 1)

 як страхувальників для працюючого населення: організації, фізичні особи, зареєстровані як індивідуальних підприємців; приватні нотаріуси; адвокати; фізичні особи, які уклали трудові договори з працівниками, а також виплачують за договорами цивільно-правового характеру винагороди, на які відповідно до законодавства РФ нараховуються податки в частині, яка підлягає зарахуванню до фондів обов'язкового медичного страхування; 2)

 як страхувальників для непрацюючого населення - органи виконавчої влади суб'єктів РФ. 

 Страхувальниками (суб'єктами, що виробляють відрахування) при обов'язковому медичному страхуванні є: 

 а) органи виконавчої влади суб'єктів РФ і органи місцевого самоврядування - для непрацюючого населення; 

 б) юридичні особи, індивідуальні підприємці, приватні нотаріуси, адвокати, фізичні особи, які уклали трудові договори з працівниками, а також виплачують за договорами цивільно-правового характеру винагороди, на які відповідно до законодавства Росії нараховуються податки в частині, яка підлягає зарахуванню до фондів обов'язкового медичного страхування, - для працюючого населення. 

 По-четверте, юридична особа і індивідуальний підприємець реєструються у Федеральній службі державної статистики РФ. Основна мета подання відомостей в дане відомство - забезпечення держави статистичними відомостями про суб'єктів підприємницької діяльності та інших юридичних особах (1). 

 (1) Постанова Уряду РФ від 30 липня 2004 р. N 399 "Про затвердження Положення про Федеральній службі державної статистики" / / Відомості Верховної. 2004. N 32. Ст. 3346; Постанова Держкомстату РФ від 15 липня 2002 р. N 154 "Про затвердження Положення про порядок подання статистичної інформації, необхідної для проведення державних статистичних спостережень" / / БНА ФОИВ. 2002. N 40. 

 Особливою формою взаємодії є постановка юридичної особи та індивідуального підприємця на податковий облік, тобто реєстрація їх як платників податків. Необхідність такого роду дій пояснюється метою проведення податкового контролю і, зокрема, формуванням повної і достовірної інформації про порядок обліку для цілей оподаткування господарських операцій, здійснених платником податку протягом звітного (податкового) періоду, а також забезпечення інформацією внутрішніх і зовнішніх користувачів для контролю за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю обчислення сплати до бюджету податку (ст. 83 і 313 Податкового кодексу РФ). 

« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
 Інформація, релевантна "Стаття 11. Рішення про державну реєстрацію"
  1. § 8. Функція прийняття рішення про державну реєстрацію кредитних організацій та їх ліцензування
      стаття, яка говорить про те, що має бути виданий спеціальний закон про реєстрацію юридичних осіб та, що в ньому буде передбачено орган державної влади, який здійснює таку реєстрацію. Багато авторів у своїх наукових працях припускали, що з'явитися єдиний орган державної реєстрації, який буде реєструвати всі юридичні особи. Але практика пішла дещо по іншому
  2. Стаття 3. Державне мито за державну реєстрацію
      державної реєстрації є платність, відповідно до якого дії щодо державної реєстрації повинні відшкодовуватися сплатою заявником державного мита. Відповідно до ст. 333.16 Податкового кодексу РФ державне мито - це збір, що стягується з відповідних осіб при їх зверненні в державні органи, органи місцевого самоврядування, інші органи та (або) до
  3. 25. Філії та представництва юридичної особи.
      державної реєстрації. Суб'єкт підприємницької діяльності повідомляє про відкриття філії (відділення), представництва орган державної реєстрації шляхом внесення додаткової інформації до своєї реєстраційної
  4. Громадські об'єднання
      рішення про відмову в реєстрації громадського об'єднання міститься в ст. 23 Закону про громадські об'єднання. Згідно з її змістом підставами відмови є наступні ситуації: 1) якщо статут громадського об'єднання суперечить Конституції РФ і законодавству РФ, 2) якщо подано неповний перелік певних Федеральним законом "Про громадському об'єднанні"
  5. Стаття 15. Порядок державної реєстрації юридичної особи, що створюється шляхом реорганізації
      рішення про державну реєстрацію приймають спеціальні органи. Відповідно, якщо в рамках реорганізаційні процедури необхідна реєстрація некомерційної організації, то документи подаються до відповідного органу Федеральної реєстраційної служби. Способи подання заявником документів та терміни реєстрації є загальними і регулюються ст. 8 і 9 коментованого Закону.
  6. 13. Скасування державної реєстрації суб'єкта підприємництва
      рішення арбітражного суду у разі: визнання недійсними або такими, що суперечать законодавству установчих документів; здійснення діяльності, що суперечить установчим документам та законодавству; несвоєчасного повідомлення суб'єктом підприємницької діяльності про зміну його назви, організаційно-правової форми, форми власності та місцезнаходження; визнання
  7. 4. Припинення правової охорони товарного знака
      рішення Вищої патентної палати про дострокове припинення дії реєстрації за мотивами, викладеними в ст 21 і 22 Закону про товарні знаки. 1 Детальніше про ці договори см в т II цього підручника 2 См Права на результати інтелектуальної діяльності Збірник нормативних актів / Упоряд В А Дозорців З
  8. Дії реєструючого органу, що здійснює державну реєстрацію реорганізації юридичної особи у формі перетворення
      рішення про відмову в державній реєстрації за формою N Р50001 з причини неподання необхідних для державної реєстрації документів. У рішенні зазначається вид документа, який не представлений в реєструючий орган відповідно до вимог ст. 14 Закону. У разі відсутності в передавальному акті відомостей про правонаступництво зазначений документ вважається неподання,
  9. Дії реєструючих органів, що здійснюють державну реєстрацію реорганізації юридичних осіб у формі приєднання
      рішення про відмову в державній реєстрації юридичної особи за формою N Р50001 з причини неподання необхідних для державної реєстрації документів. У рішенні зазначається вид документа, який не представлений в реєструючий орган відповідно до вимог ст. 14 Закону. У разі відсутності в передавальному акті відомостей про правонаступництво зазначений документ вважається
  10. 31. Громадські та релігійні організації як юридичні особи.
      вирішення майнових та інших питань у разі припинення діяльності релігійної організації. Статут (положення) може містити й інші відомості, пов'язані з особливостями діяльності даної релігійної організації. Статут (положення) релігійної організації не повинен суперечити чинному законодавству. Документи, що визначають вероисповедную діяльність, вирішальні інші внутрішні
  11. Дії реєструючого органу, що здійснює державну реєстрацію реорганізації юридичних осіб у формі поділу
      рішення про відмову в державній реєстрації юридичної особи за формою N Р50001 з причини неподання необхідних для державної реєстрації документів. У рішенні зазначається вид документа, який не представлений в реєструючий орган відповідно до вимог ст. 14 Закону. У разі відсутності в роздільному балансі відомостей про правонаступництво вказаний документ
  12. 1. Реєстрація фірмового найменування
      державної реєстрації самої юридичної особи під даним найменуванням, оскільки в установчих документах будь-якої комерційної організації обов'язково вказується її фірмове найменування. Порядок реєстрації юридичних осіб регулюється законом, що передбачає реєстрацію різних, у тому числі комерційних, юридичних осіб в органах юстиції різного рівня. На сьогодні ця процедура
  13. Дії реєструючого органу, що здійснює державну реєстрацію реорганізації юридичних осіб у формі виділення
      рішення про відмову в державній реєстрації юридичної особи за формою N Р50001 з причини неподання необхідних для державної реєстрації документів. У рішенні зазначається вид документа, який не представлений в реєструючий орган відповідно до вимог ст. 14 Закону. У разі відсутності в роздільному балансі відомостей про правонаступництво вказаний документ
  14. Стаття 21. Документи, що подаються для державної реєстрації при ліквідації юридичної особи
      стаття згадує саме другий документ, а саме ліквідаційний баланс як документ, що подається для реєстрації. Цивільне законодавство не встановлює перелік відомостей, які повинні міститися в ліквідаційному балансі. Водночас аналіз положень ст. 63 ГК РФ показує, що в ліквідаційному балансі мають бути відображені відомості про склад залишилося після задоволення
  15. Глава VIII. Засоби колегій адвокатів
      державне соціальне страхування адвокатів сплачуються колегіями адвокатів у відповідності з чинним законодавством. Штати, посадові оклади, фонди заробітної плати та кошторису адміністративно-господарських витрат колегій адвокатів не підлягають реєстрації у фінансових органах. Колегії адвокатів не обкладаються державними і місцевими податками і зборами. Стаття 30.
  16. 3. Державна реєстрація товариства
      рішення про схвалення їх дій щодо створення товариства, прийнявши на себе тим самим зобов'язання засновників, що виникли в ході підготовчої роботи. Відповідно до статті 13 Закону, акціонерне товариство підлягає державній реєстрації в органі, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб, у порядку, передбаченому Федеральним законом про державну реєстрацію юридичних
© 2014-2022  ibib.ltd.ua